SPA & WELLNESS

Mucize içimizde, ortaya çıkarmak ellerimizde! Üstelik size bir nefes kadar yakınız…

MIRACLE SPA & WELLNESS
Süre : 50 dk.

AROMA TERAPİ MASAJI

Aromatik özyağların keyifli kokusu, duygusal kaynaklı fiziksel rahatsızlıklar üzerinde oldukça etkilidir.Bu amaçla uygulanan masajda 3 farklı yağ önerilir.Rahatlatıcı, enerji verici ve iyileştirici etkilerinden birini seçebilirsiniz.

Süre : 50 dk.

KLASİK İSVEÇ MASAJI

Öfleraj, vibrasyon ve friksiyon teknikleri kullanılarak aromatik yağlar eşliğinde uygulanan tüm vücut  masajıdır. Kas gruplarının rahatlamasına ve kan dolaşımının hızlanmasına yardımcı olur.

Süre : 50 dk.

BALİ MASAJI

Avuç içi presyon teknikleri ve parmak baskıları ile uygulanan bu masajda kan dolaşımının hızlanması ve kas gerginliğinin azalması amaçlanır.

Süre : 50 dk.

DERİN ASYA MASAJI

Avuç içi ve parmak presyon tekniklerinin yanı sıra dirsek baskılarının yer aldığı oldukça sert tüm vücut masajıdır.

Süre : 60 dk.

SHIATSU MASAJI

Uzakdoğu’da 5000 yıldır süregelen Çinlilerin anma masajıyla akupunkturun birleşiminden oluşan bir masaj etkinliğidir.Vücuttaki chi enerjisinin akımını arttırır, tüm organları güçlendirir.

Süre :45 dk.

ANTİ SELÜLİT MASAJI

Selülilitli bölgelere özel yağ yakıcı yağ ile uygulanan bu masaj tekniği; sorunlu bölgelerdeki kan dolaşımını hızlandırarak fazlalıkları giderir,teninize pürüzsüz bir görünüm kazandırır.

Süre : 45 dk.

LENFATİK MASAJ

Lenf sisteminin elle manipüle edilerek bloke olmuş lenf sıvısının serbest akışını sağlayan , sinir sistemine etki ederek ağrıları azaltan ve vücutta lokal kilo ve selülite yol açan ödem ile toksinlerin atılımını amaçlayan bir masaj tekniğidir.

Süre : 65 dk.

SICAK TAŞ TERAPİSİ

Isıtılmış volkanik taşlar kullanılarak ısının, bedenin derinlerine nüfus etmesini ve aynı zamanda vücudumuzdaki çakralar üzerine yoğunlaşılarak enerji bloklarının açılmasını sağlayan bir masaj terapisidir.

Süre : 50 dk.

ÇİKOLATA MASAJI

Cildi arındırarak güzelleştiren bir masaj tekniği, saf çikolata yağı ile birlikte tüm vücuda uygulanır.Stres ve gerginliği alarak sizi rahatlatır.

Süre : 40 dk.

REFLEKSOLOJİ MASAJ 

Ayaklarımızdaki her bir nokta vücutta belirli organ ve dokuları temsil eder. Bu masajda ayak tabanındaki belirli noktalara baskı uygulanarak; kişinin fiziksel, duygusal ve ruhsal olarak kendini iyi hissetmesi sağlanır.

Süre : 30 dk.

BÖLGESEL MASAJ

Baş-boyun, ense-omuz, sırt, kol-bacak gibi bölgelere yapılan ve genellikle bölgesel sorunu olan kişilere uygulanan tedavi edici bir masajdır.

Süre : 75 dk.

HU NA HAWAII MASAJI

Geleneksel Hawai masajı, ritmik hareketler, kol ve dirsek yardımıyla aromatik yağlar eşliğinde uygulanır.Terapist hareketleri daha çok bir dansı andırır ve masaj alan kişi etrafında armoni içinde dönülür.Rahatlamanıza ve dinlenmenize yardımcı olur.

Süre : 30 dk.

HİNT BAŞ&BOYUN MASAJI

Marma noktaları, akupresur, çakra dengeleme ve aromatic yağlar ile uygulanır.Derin rahatlama, arınma ve denge sağlar.

MIRACLE SPA & WELLNESS
  • ŞİMDİ ARAYIN

    0 216 510 0404 / 6000-6001
    Eposta : miraclespa@miracleistanbulasia.com
TOP