ÜYELİK & GÜNLÜK KULLANIM

Miracle Spa‘da, eşsiz bir atmosfere sahip olan Spa merkezimizin yanı sıra, son derece profesyonel cihazların bulunduğu fitness merkezimize, açık ve kapalı yüzme havuzlarımıza dilerseniz üye olabilirsiniz. Üstelik, sizlere üyelik kapsamında masaj&bakım, yiyecek & içecek ve konaklamayla ilgili avantajlar sunuyoruz.

Latince “Sudan gelen sağlık” anlamına gelen 'Salus Per Aquam' kelimelerinin kısaltması olan SPA, duyumsal bir deneyim ve profesyonel terapilerin merkezi olarak adlandırılır.Miracle Spa&Wellness, siz değerli misafirlerimize, modern-sıcak mimarisiyle huzurlu bir ortam sunmaktadır. Dünyaca ünlü, etkileri kanıtlanmış terapilerin ve son derece profesyonel bakımların tadını çıkarabilirsiniz.
Yoğun iş temposunun etkilerini üzerinizden atarken, ruh ve beden uyumunun farkını hissedebilirsiniz.

ÜCRETLER

Masaj ve bakımlar ekstra ücretlendirilir. Üyemiz ile birlikte gelen misafirleri için günlük giriş ücretlerine %50 indirim uygulanır.

Miracle Spa , 09.00 –21.00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Ortak kullanım alanları için 14 yaş ve üzeri , masaj&bakımlar için ise 16 yaş ve üzeri misafirlerimizi kabul etmekteyiz.

 • SENELİK ÜYELİK

  2.100 TL
  KİŞİ BAŞI
 • 6 AYLIK ÜYELİK

  1.300 TL
  KİŞİ BAŞI
 • 3 AYLIK ÜYELİK

  800 TL
  KİŞİ BAŞI
 • GÜNLÜK KULLANIM

  80 TL
  HAFTAİÇİ
 • GÜNLÜK KULLANIM

  100 TL
  HAFTASONU

REZERVASYON

 

0 216 510 0404 / 6000-6001

miraclespa@miracleistanbulasia.com

TOP