YÜZ BAKIMLARI

Mucize içimizde, ortaya çıkarmak ellerimizde! Üstelik size bir nefes kadar yakınız…

MIRACLE SPA & WELLNESS
Süre : 45 dk.

MIRACLE SHINNY SKIN

Yüz ve dekolte bölgesine uygulanan bu bakımda sırasıyla temizleme, peeling, maske , masaj ve nemlendirme işlemleri ; cildin yapısına uygun ürünler kullanılarak derinlemesine temizlik ve rahatlama sağlanır. ALGOLOGIE France ürünleri ile uygulanan temel bir yüz bakımıdır.

Süre : 30 dk.

EYE CONTOUR

Yılların olumsuz etkisini azaltmak ve kırışıklıkları önlemek amacıyla ALGOLOGIE France ürünleri ile uygulanan son derece profesyonel  bir göz bakımıdır.

Süre : 60 dk.

MARINE MOISTURISING-SEA

Yoğun nemlendirme ve ferahlatma sağlayan; tüm cilt tiplerinin alabileceği bir bakımdır.

Süre : 60 dk.

CLARIFYING FOAM

Leke karşıtı bu bakım; içerisindeki deniz bitkileri sayesinde cilde arındırma ve parlaklık kazandırır.Pürüzsüz bir ten rengi için bu bakım seçilmelidir.

Süre : 60 dk.

OCEAN SOFTNESS

Kızarıklık, kuperoz gibi problemi olan hassas ve reaksiyon gösteren ciltler için geliştirilmiştir; yatıştırıcı ve kızarıklık karşıtı bir bakımdır.

Süre :75 dk.

REJUVENATING FACİAL TREATMENT

Atrofik ciltler için geliştirilmiş bu bakımda deniz bitkilerinin kök hücreleri kullanılara cildin yeniden canlanması ve hücrelerin harekete geçmesi sağlanır.Anti-ageing bakımıdır.

Süre : 60 dk.

MATIFYING FACIAL TREATMENT

Kullanılan ürünler deniz kili içerir.Karma ciltlerden yağlı ciltlere kadar uygulanabilir.Cildi matlaştırarak aşırı parlayan görüntüsünden uzaklaştırır.Aynı zamanda kaybettiği mineralleri cilde yeniden kazandıran arındırıcı bir yüz bakımıdır.

Süre : 60 dk.

DNA VİTAL YÜZ BAKIMI

Yaşla beraber gelen hormonal yetersizlikler,cildin boynuzsu tabakasında nemsizlik,dermişte ise doku gevşekliği yaratır;sebase salgısının kurumasına neden olur.Antartika buzullarından gelen Cryo Bacterıum moleküllerinden oluşturulan DNA vital bakımı, bu problemlerin ortadan kalkmasını sağlayan profesyonel bir yüz bakımıdır.

Süre : 60 dk.

FRESH CAVIAR YÜZ BAKIMI

Cansız ve olgun ciltler için önerilen yoğun nemlendirme bakımıdır.Hücre metabolizmasının en derinden itibaren uyarılmasını ve daha genç görünümlü bir cilt için temel besinleri kazandırır.

Süre : 40 dk.

REFLEKSOLOJİ MASAJ 

Ayaklarımızdaki her bir nokta vücutta belirli organ ve dokuları temsil eder. Bu masajda ayak tabanındaki belirli noktalara baskı uygulanarak; kişinin fiziksel, duygusal ve ruhsal olarak kendini iyi hissetmesi sağlanır.

Süre : 30 dk.

BÖLGESEL MASAJ

Baş-boyun, ense-omuz, sırt, kol-bacak gibi bölgelere yapılan ve genellikle bölgesel sorunu olan kişilere uygulanan tedavi edici bir masajdır.

Süre : 60 dk.

GOLD ORCHID YÜZ BAKIMI

Olgun ciltler için tasarlanan bu özel bakım 4 farklı orkidenin kombinasyonu, pamuk ve üzüm çekirdeği yağı ile kuru ve besinsiz kalmış ciltleri mükemmel bir biçimde onarır.Cildi, glikasyon sürecine ve serbes radikallere karşı korur, cilt hücrelerinin doğal DNA koruma sürecini destekler.

MIRACLE SPA & WELLNESS
  • ŞİMDİ ARAYIN

    0 216 510 0404 / 6000-6001
    Eposta : miraclespa@miracleistanbulasia.com
TOP